Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş sonrası sorular

Sipariş ve Kargo

Eğer Türkiye’de ikamet ediyorsanız saat 4’e kadar veridğiniz siparişler aynı gün kargolanır ve kargo firmasının yoğunluğuna göre 1 iş günü içerisinde ulaşır.

Menü kısmında bulunan kargo takip butonu veya hesabım sayfanızdan siparişlerim bölümünde kargo takip bölümüne giriş yapabilirsiniz.

Eğer ürününüz kargo hazırlık aşamasındaysa adres değişikliği yapabilirsiniz. Ancak ürününüz kargoya verilmiş ise kargo değişikliği maalesef adres değişikliği yapılamamaktadır.

Taksitli ödeme yalnızca Türkiye’de ikamet eden ve Türkiye’de ki bankalarla çalışan müşterilerimiz için 12 aya kadar taksit imkanı vardır. Ancak yurtdışı bankaları tek çekim şeklinde ödeme yapabilirler.

Yurtdışı ağırlıklı sipariş aldığımız için ve Türkiye merkezli firma olduğumuz için kapıda ödeme sistemimiz mevcut değildir. 2. bir sebep ise artan kargo maliyeti ile birlikte kapıda ödeme ücretlerinin 20 TL’ye ulaşmasıdır. Bu fiyatları ürünlere yansıtmak yerine uygun fiyatla sunmayı tercih ediyoruz.

Bütün ürünlerimiz TTK (Türk Ticaret Kanunu) çerçevesinde E-Fatura şeklinde mail adresine ve aynı zamanda kargo gönderimi esnasında A4 kağıda döküm şeklinde gönderilmektedir. İade işlemi yapabilmek için lütfen faturayı atmayınız.

Gönderim ülkelerimiz tüm Avrupa ülkeleri, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan Kıbrıs, Irak, Arabistan ve Amerika Kıtası şeklindedir.

Alışveriş öncesi merak edilenler

İade ve Değişim

Mail veya whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Ürününüz beden olarak yada model olarak yanlış geldiyse hiç bir ekstra kargo ücreti ödemeden bize geri iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. Bu kural sadece Türkiye için değil yurtdışı gönderimi yapılan ürünleri içinde geçerlidir.

Beğenmediğiniz ürünler için geri satışına engel bir durum yok ise 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak kanun ve hijyen kuralları gereği iç çamaşırı ürünlerinde giyilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Eğer yurt dışı (Türkiye dışı) bir ülke de ikamet ediyorsanız kargo maliyetinden dolayı kargo ücretini sizin karşılamanız gerekmektedir. Yada ürüne göre kargo ücreti iade kısmından düşülebilir. Türkiye’de ikamet ediyorsanız ücretsiz şekilde iade yapabilirsiniz.

Eğer ürününüzün zarar gördüğünü düşünüyorsanız kargo firmasından teslim alırken tutanak tutarak kargo firmasından bu ürünün bedelini tanzim edebilirsiniz.

YUKARI

Alışveriş Sepeti 0

SON GÖRÜNTÜLENENLER 0

Listede ürün yok.

Oturum açma

Parola Kurtarma

Şifreni mi kaybettin? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.